Leomar Yacht sizleri hayallerinizle buluşturuyor…

Modern iç tasarım, birinci sınıf ekipmanlar, kişiye özel detaylar ve en ince ayrıntıda bile kendini hissettiren kalitesiyle, Leomar modelleri ile size benzersiz bir konfor sunuyoruz.

2004 yılından bu yana üretimi hayata geçen 53 feet, 59 feet, büyük ilgi gören 60 feet Trawler modellerinden sonra, 70 feet Trawler modeli ve Leomar 95 motor yatını seçkin tekne severlerin beğenisine sunmaktan büyük gurur duyuyoruz.

Yapımı tamamlanarak 30 Mayıs 2015 tarihi itibariyle suya indirilen Leomar 120 DLx teknesinden sonra Leomar 62 s, Leomar 150 WLx teknelerimizin üretimiyle devam ediyoruz. Leomar 50 CF karbon fiber teknemizin dar sularda ve açık denizlerde tüm konforunuzu sağlayacağına emin olduğumuz için üretimine başlanmıştır.

Teknelerimizin, tasarım aşamasından denize inişine kadar olan sürecinin tamamını büyük bir titizlikle sürdüyoruz.

Tekstil iplikleri ile başlayan ticaret hayatımız, tekne yapımı ile uzun seneler, kalite ve yeni teknolojileri takip ederek araştırmacı, yenilikçi ve rekabetçi fiyatlarımızla, sektörde yerimizi sağlamlaştırmak ve bu misyonu yaşatmak en büyük arzumuzdur…

Leomar yacht serisine 2016 yılında eklenecek iki yeni projemiz AMBULANCE 36 HLt tüm dünya ülkerinde, denizden sağlık hizmeti sunmak üzere tasarlandı.

Aynı zamanda iç dizaynında bir takım değişiklik yapılarak trafik sorununa çözüm getirmek amacıyla da LEOMAR 30 Tx deniz taksi modelini üreteceğiz.

Diğer projemiz ise, Roberto Curto imzalı, carbon fiber infyuziyon gövdeli 9,5 metrelik süper lüx ve 50 knot sürate ulaşabilen,kabinli botumuz çok amaçlı olarak askeriye ve özel kullanım amaçlı üretilecektir.